A A A

O nas

 

 

 

 

 

 

 

 

JEDEN DOSTAWCA, ZASIĘG CAŁA POLSKA

 

Dysponujemy nowoczesną platformą internetową dzięki, której jesteśmy w stanie obsługiwać dziesiątki klientów dziennie.

 

Nasi konsultanci to specjaliści w dziedzinie płyt budowlanych, jak również płyt specjalistycznych niepalnych i trudnozapalnych oraz wilgocioodpornych.  Więcej informacji na stronie www.kolorytczestochowa.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki centralizacji firmy, wszystkie zamówienia kierowane są do biura handlowego w Częstochowie, a następnie przesyłane do placówek naszych dostawców zlokalizowanych w województwach: mazowieckim, wielkopolskim, opolskim, pomorskim i śląskim.

 

Nasi dostawcy to specjaliści w dziedzinie budownictwa, dzięki czemu dostarczany przez nich towar jest zawsze najwyższej jakości i klasy. Płyty budowlane są przez nich składowane w pomieszczeniach suchych, na regałach wysokiego składowania, co sprawia, że nie są one narażone na negatywny wpływ warunków atmosferycznych.

 

Współpraca z wieloma dostawcami na terenie całego kraju sprawia, że wszystkie zamówienia realizowane są sprawnie i w ustalonym z klientem terminie.

 

Cena naszych produktów jest stale monitorowana, dlatego możecie mieć Państwo pewność NAJNIŻSZEJ na rynku oferty cenowej.

 

Zapraszamy do współpracy firmy handlowe, budowlane i deweloperskie.

 

W roku 2014 zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem "Firma Godna Polecenia" przyznawanym przez Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN, jak również Poznańska Wyższą Szkołę Biznesu.